Premii

Concurs Național COMPER

Lista premiilor:

CONCURSUL

COMPER – LIMBA SI LITERATURA ROMANA

AN ȘCOLAR 2018-2019  

Rezultate etape judetene: https://www.concursurilecomper.ro/limba-si-literatura-romana

ETAPA NATIONALA - TOTAL ELEVI PARTICIPANTI - 18

Premiul I = 13 elevi

Premiul II = 3  elevi

Premiul III = 2 elevi

NR.

CRT

NUME SI PRENUME ELEV

CLASA

PUNCTAJ

  PREMIU

PROFESOR

1

GAVRUS ROBERT MIHAI    

I A

100

I

Catoiu Gabriela

2

BALAN VLAD    

I B

100

I

Stangaciu  Oana

3

NICOLAE SARA   

I B

100

I

Stangaciu  Oana

4

VLASCEANU I.C MATEI  

I D

100

I

Ciocea Dorina

5

CALES R. EMMA ANDREEA   

I D

100

I

Ciocea Dorina

6

VADUVA C. MEDEEA   

I D

100

I

Ciocea Dorina

7

SZABO R.I. CRISTIAN RAUL   

I D

100

I

Ciocea Dorina

8

FILOFIE I. MARIA  

I D

100

I

Ciocea Dorina

9

GHERMAN KARLA    

III B

100

I

Stefan Adela

10

UŢĂ CIPRIAN

III C

100

I

Nicu Nicoleta

11

CHIRILĂ DAVID

IV C

100

I

Dragos Cristina

12

TICĂ ALISA

IV C

100

I

Dragos Cristina

13

BULEU ALEXA   

I B

95

I

Stangaciu  Oana

14

DRAGUT ANTONIA MARIA   

I A

90

II

Catoiu Gabriela

15

PRUNDAR RAZVAN STEFAN     

I A

90

II

Catoiu Gabriela

16

SURDEANU ANTONIA    

I A

85

II

Catoiu Gabriela

17

OSIAN IULIA LOREDANA   

I A

80

III

Catoiu Gabriela

18

HERMENEAN MARIA    

IV D

75

III

Cristea Petronela

 

CONCURSUL

COMPER – MATEMATICA

AN ȘCOLAR 2018-2019

Rezultate etape judetene: https://www.concursurilecomper.ro/matematica

ETAPA NATIONALA - TOTAL ELEVI PARTICIPANTI - 28

Premiul I = 16 elevi

Premiul II = 9  elevi

Premiul III = 3 elevi

NR.

CRT

NUME SI PRENUME ELEV

CLASA

PUNCTAJ

PREMIU

PROFESOR

1

BULEU  ALEXA       

I B

100

I

Stangaciu  Oana

2

CRISTOLOVEAN  VLAD      

I B

100

I

Stangaciu  Oana

3

NICOLAE  SARA

I B

100

I

Stangaciu  Oana

4

ROSCA  ANDREI    

I B

100

I

Stangaciu  Oana

5

BELENI TEODORA  IRINA   

I D

100

I

Ciocea Dorina

6

CALES  EMMA ANDREEA   

I D

100

I

Ciocea Dorina

7

GERGELY   MAYA  ANDREEA     

I D

100

I

Ciocea Dorina

8

STRATICA  ROBERT  MIHAI      

I D

100

I

Ciocea Dorina

9

SZABO  CRISTIAN RAUL    

I D

100

I

Ciocea Dorina

10

TULBURE   CALIN STEFAN       

I D

100

I

Ciocea Dorina

11

VILCU  ANDRA        

III B

100

I

Stefan Adela

12

BODEA  ANDREI 

IV B

100

I

Grindu Lucia

13

DEACONU  CLARA   

IV B

100

I

Grindu Lucia

14

GHITA  BOGDAN   

IV B

100

I

Grindu Lucia

15

DAN  PAUL  MIHAI   

II B

95

I

Savu Claudia

16

PARTENE  THEODOR   

II B

95

I

Savu Claudia

17

BALAN  VLAD     

I  B

90

II

Stangaciu  Oana

18

GHEORGHIU  REDALF  NORBERT      

I D

90

II

Ciocea Dorina

19

NICULESCU  DIANA  

I D

90

II

Ciocea Dorina

20

GHERMAN  KARLA    

III B

90

II

Stefan Adela

21

LORENT  MIHNEA   

III B

90

II

Stefan Adela

22

MARGINEAN  LUCA  

III B

90

II

Stefan Adela

23

GHIRCOIAS  DAN  LUCAS   

I A

85

II

Catoiu Gabriela

24

LUNGU ANDREEA  

III B

85

II

Stefan Adela

25

CHIRILĂ DAVID

IV C

85

II

Dragos Cristina

26

GAVRUS  ROBERT  MIHAI       

I A

80

III

Catoiu Gabriela

27

TUDORACHE  ALEXANDRA       

I A

80

III

Catoiu Gabriela

28

PRUNDAR  RAZVAN  STEFAN           

I A

75

III

Catoiu Gabriela


 

NUMELE ELEVULUICLASACONCURSULDATAPREMIUL OBȚINUTPROFESOR ÎNDRUMĂTOR

MINCU FLORIN ADRIAN

VI C

Concursul Național COMPER

18.05.2018  PREMIUL I ANTAL MIHAI

 

Program

 

PROGRAM AUDIENȚE:

Director,
prof. CLAUDIA MIHAELA SAVU

Luni - orele 12.00-14.00

Director adjunct,
prof. LIVIA HAGIU 

Joi - orele 14.00-16.00

Revista școlii

revista scolii

Galerie foto

Galerie foto

Duminică
20 Octombrie
Ziua Mondială a Osteoporozei

Contact

Adresă:   Aleea Lăcrămioarelor nr.2
Telefon:   0268 329007
Fax:   0268 329007
Email:   Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.